رالی خودرو های دو دیفرانسیل در كویر ریگ جن

رالی خودرو های دو دیفرانسیل در كویر ریگ جن

به گزارش پرسی بلاگ كلوپ ملی سافاری كانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همكاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، رالی دو روزه خودرو های دودیفرانسیل را در كویر ریگ جن استان اصفهان برگزار می نماید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از روابط عمومی كانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، روش اجرای این مسابقه كه در ایام ۱ و ۲ اسفند ۹۸ در یك كلاس و در مسیری به طول ۱۰۰ كیلومتر برگزار می شود، به صورت تیمی و هر تیم شامل سه خودرو، خواهد بود.
رالی خودرو های دودیفرانسیل ریگ جن در جهت اهداف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، به منظور رونق گردشگری داخلی، ترویج فرهنگ صحیح سافاری بدون صدمه رساندن به طبیعت، حفاظت همه جانبه از محیط زیست، افزایش دانش و مهارت رانندگی در كویر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، تقویت روحیه همیاری و انجام فعالیتهای گروهی در كویر، طراحی شده و برگزار می گردد.
برنامه روز نخست رالی پنجشنبه یكم اسفند ماه، حركت به صورت مختصات یابی نقطه به نقطه و با استفاده از جی پی اس از انارك به سمت ریگ جن، بازدید از كاروانسراهای تاریخی انارك و ناروسیه، روستای تاریخی علم حاج باقر، ریگ جن و معدن قدیمی آلمانی ها و اقامت و سكونت در كمپ شبانه در بین رمل های زیبای كویر خواهد بود.
برای روز دوم مسابقه هم شروع از محل كمپ شبانه و حركت به سمت انارك در نظر گرفته شده است.
پس از رسیدن به خط پایان، بر مبنای نظر داوران و امتیازهای كسب شده از جانب شركت كنندگان، نتایج اعلام و نفرات برتر معرفی می گردند.
زمان و محل تكمیل مدارك و برگزاری جلسه توجیهی، عصر روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸ در كاروانسرای انارك واقع در بخش انارك استان اصفهان خواهد بود.

1398/11/28
13:37:15
5.0 / 5
4498
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ