مهر خبر می دهد

یك انتصاب پرحاشیه در انتشارات علمی و فرهنگی

یك انتصاب پرحاشیه در انتشارات علمی و فرهنگی

پرسی بلاگ: با انتصاب یك شخصیت پرحاشیه به سمت مدیرعاملی انتشارات علمی و فرهنگی مسعود كوثری از این موسسه خداحافظی كرد.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، بامداد امروز «شنبه ۱۴ دی ماه» و در سكوت خبری و بدون حضور اصحاب رسانه ها در بخش فرهنگی، مراسم تودیع مسعود كوثری از مدیرعاملی مؤسسه انتشارات علمی و فرهنگی و انتصاب نادره رضایی به این سمت اجرا شد.
این انتصاب در حالی رخ می دهد كه طی روزهای اخیر درباره این انتصاب كه گفته شده با دستور مستقیم وزیر كار، رفاه و تأمین اجتماعی صورت پذیرفته است حواشی زیادی برپا بوده است.
نادره رضایی در حالی امروز بر سمتی یكی از بزرگترین مؤسسات نشر ایران معارفه شد كه وی یكی از امضا كننده نامه موسوم به ۴۶۶ فعال سیاسی و مدنی به باراك اوباما در پشتیبانی از نامه ۵۵ زندانی سیاسی محسوب می شود.
رضایی همین طور به تصریح رسانه های مختلف بعنوان مجری مراسم های ستاد انتخاباتی حسن روحانی مشغول به كار بوده و از طرف شریعتمداری مدتی را نیز در شركت ایران خودرو به فعالیت مشغول بود. رضایی همین طور به سفارش شریعتمداری مدتی را نیز بعنوان مشاور اجتماعی رئیس سابق سازمان هلال احمر به فعالیت مشغول بود و بعد از حضور شریعتمداری در وزارت كار برای حضور در صندلی معاونت وزارت كار نیز انتخاب شده بود كه این انتصاب مورد تأیید قرار نگرفت.
این انتخاب بحث برانگیز در حالی امروز صورت پذیرفت و رضایی در سمت تازه معارفه شد كه انتشارات علمی و فرهنگی در دوران حضور مسعود كوثری از موقعیت مناسبی در تولید و فروش محصولات فرهنگی بهره می برد.


منبع:

1398/10/14
21:48:39
5.0 / 5
4372
تگهای خبر: اجتماعی , تولید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ