معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان عنوان كرد:

تدوین برنامه جامع مقابله با سرطان در استان سمنان

تدوین برنامه جامع مقابله با سرطان در استان سمنان

پرسی بلاگ: ایسنا/سمنان معاون سیاسی امنیتی استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان از تهیه و تدوین برنامه مقابله با سرطان در این استان آگاهی داد.


حبیب الله خجسته پور در نشست تبیینی شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان اظهار نمود: این برنامه مراحل تدوین را طی كرده و وارد فاز اجرایی شده است.
وی با ابراز رضایت از تدوین و محتوای كیفی این برنامه ابراز امیدواری كرد: عملیاتی شدن این برنامه نتایج و دستاوردهای خوبی برای این استان به همراه داشته باشد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان از وجود توآمان دو دانشگاه علوم پزشكی در این استان بعنوان یكی از نقاط قوت حوزه سلامت در استان نام برد و اظهار داشت: وجود دو دانشگاه علوم پزشكی شاهرود و سمنان در كنار بخش درمانی تامین اجتماعی سبب شده كه استان سمنان از توانمندی و زیرساخت های قابل توجهی در حوزه بهداشت و درمان برخوردار باشد.
رئیس شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان با اشاره به ماجرای كیك های آلوده در كشور از آن بعنوان نمودی از جنگ اقتصادی با كشورمان یاد كرد و اضافه كرد: بااینكه خیلی از ما از وجود این جنگ اقتصادی صحبت می نماییم اما متاسفانه هنوز بسیاری به وجود این جنگ تمام عیار اقتصادی كه برضد كشورمان به راه افتاده باور ندارند.
وی با اشاره به اینكه ماجرای كیك های آلوده با هدف ضربه زدن به اقتصاد كشور طراحی و اجرایی شده افزود: یكی از تاكتیك های دشمن در این جنگ تمام عیار ضربه زدن به تولید و اشتغال است و در ماجرای كیك های آلوده نیز دقیقا همین هدف پیگیری شده تا به صنایع غذایی و خصوصا صنعت كیك و شیرنی ضربه وارد كنند.
خجسته پور با اشاره به اینكه آنها در این عملیات بهداشت روانی جامعه را هدفگذاری كردند اضافه كرد: دشمن می كوشد با ایجاد جو روانی به تولید و متعاقب آن اشتغال كشور لطمه بزند.
معاون استاندار سمنان در پاسخ به پرسشی درباب پیگیری های انجام شده در این ارتباط اشاره كرد: اقدامات زیادی در این بخش صورت گرفته اما هنوز به نتایجی كه قابلیت اطلاع رسانی داشته باشد نرسیده و حتما در آینده مسئولین با نهایی شدن پیگیری ها در ارتباط با آن اطلاع رسانی لازم را خواهند داشت.
وی با تكذیب شدید آنچه برخی ها دست داشتن حاكمیت در این پرونده با هدف مدیریت افكار عمومی و انحراف از برخی رویدادهای خبری می خوانند به عموم فروشندگان سفارش كرد با خرید از مراكز پخش رسمی مانع از سواستفاده های احتمالی در این بخش شوند.
منبع:

1398/10/02
23:40:01
5.0 / 5
4294
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ