وزیر ورزش و جوانان خبر داد:

فعالیت 2600 سمن در كشور

فعالیت 2600 سمن در كشور

پرسی بلاگ: ایسنا/خراسان شمالی وزیر ورزش و جوانان از فعالیت 2600 سمن در كشور آگاهی داد.


سلطانی فر، امروز، ۲۸ آذر در جمع جوانان خراسان شمالی در بجنورد اظهار داشت: در ابتدای دولت یازدهم تعداد سمن های موجود در كشور ۱۰۰ سمن بوده كه هم اكنون به ۲۶۰۰ سمن رسیده است.
وی با اشاره به اینكه سمن ها پل ارتباطی میان مردم و دولت هستند، اظهاركرد: هدف ما در دولت یازدهم و دوازدهم در ارتباط با سمن ها این است كه تعامل منطقی را برقرار نماییم كه به این هدف نیز رسیده ایم.
سلطانی فر اضافه كرد: از طرف دیگر خود سمن ها نیز با دستگاه های مختلف ارتباط دارند و این ارتباط سبب شده تا دولت و مردم راحت تر با یكدیگر صحبت كنند.
وی افزود: سمن ها یكی از ابزار مهم مردم سالاری دینی تلقی می شود و نقش خودرا به خوبی ایفا كرده اند.
وزیر ورزش و جوانان اظهاركرد: همین مورد سبب شده در ناآرامی های دی ماه سال ۹۶ و نیز آبان امسال از میان جمعیت افزون بر ۳۰۰ هزار نفری اعضای سمن ها، حتی یك نفر نیز درگیر این ماجراها نشده كه به دستگیری و یا زخمی شدنش انجامیده باشد.
وی توضیح داد: وجود امكان بیان راحت خواسته ها و باخبر بودن از سیاست های دولت باعث شده تا اعضای سمن ها ضرورتی نبینند كه برای بیان خواسته ها و انتقادهای خود به خیابان بیایند.
سلطانی فر تربیت كادر مدیریتی آینده كشور را از مهمترین اهداف توسعه سمن ها دانست و اضافه كرد: در این راستا آموزش های لازم برای كسب تجربه به اعضا داده می شود تا ضمن تعامل با مسئولان بتوانند آموخته های خودرا افزایش داده و در آینده سكان اجرایی كشور را در دست گیرند.
منبع:

1398/09/29
20:41:33
5.0 / 5
4484
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ