با محوریت كتاب امواج اراده ها ؛

ششمین مسابقه کتابخوانی هشت بهشت برگزار می گردد

ششمین مسابقه کتابخوانی هشت بهشت برگزار می گردد

به گزارش پرسی بلاگ، ششمین مسابقه کتابخوانی هشت بهشت با محوریت کتاب امواج اراده ها برگزار می گردد.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، ششمین مسابقه از سومین دوره کتابخوانی «هشت بهشت» با محوریت کتاب «امواج اراده ها» نوشته راضیه عزیزی توسط سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می گردد.
این کتاب خاطراتی از توان و اراده ایرانی به سمت خودکفایی و پیشرفت، است. به عبارتی تاریخ شفاهی پیشرفت انقلاب اسلامی یا «ایران پیشرفته» است که انتشارات راه یار این کتاب را که مجموعه ای از تاریخ معاصر ایران، خاطرات، مجموعه ایران پیشرفته، مجموعه تاریخ شفاهی پیشرفت انقلاب اسلامی است در ۲۸۰ صفحه چاپ و منتشر نموده است.
امواجِ اراده ها، دست چینی از خاطرات است که گوشه ای از دستاوردها و پیشرفت های درخشان انقلاب اسلامی را کالبدشکافی می کند و می خواهد به ما بگوید از چه راهی آمده ایم؟ و کجا ایستاده ایم؟ و به کدام سو باید برویم؟. همه خاطرات مستندی که پیشرفت ها و دستاوردها را اثبات می کردند، لابه لای خبرها و تحلیل های روزمره و کلیشه ای گم شده بودند و پیدا کردن و بیرون کشیدن آنها کار سخت و البته مهمی به نظر می رسید. خاطرات فراوان و متنوع بودند. گاهی جنس شان نظامی بود و گاهی هسته ای، گاهی پزشکی و گاهی صنعتی، گاهی حرف از فن آوری های دانش بنیان به میان می آمد و گاهی هم مدیریت و دیپلماسی. هرچند خاطرات گردآوری شده تمام آنچه باید نیست، اما به قدر وسع، سعی کردیم تا مجموعه متنوعی از خاطرات را جمع آوری و بازنویسی نماییم تا با مرور آنها، اندک حسی به اراده و توانمندی مردان و زنان این سرزمین پیدا نماییم و راه رسیدن به حقایق برای مان هموارتر شود.
مسابقه آنلاین این کتاب روز جمعه ۲۵ آذرماه از ساعت ۹ تا ۲۴ برگزار می گردد همینطور به دانشجویان برگزیده این دوره از مسابقات جوایز ۵ میلیون ریالی و بن تخفیف کتاب (با شرایط ویژه) اهدا می شود.

1401/09/03
17:03:06
5.0 / 5
262
تگهای خبر: آنلاین , صنعت , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ