نیاز خط ۳ متروی تهران به ۱۶ هواکش میان تونلی

نیاز خط ۳ متروی تهران به ۱۶ هواکش میان تونلی

پرسی بلاگ: پرسی بلاگ: مدیرعامل شرکت راه آهن شهری مترو تهران و حومه درباره ی چرایی کمبود هواکش های میان تونلی در خط 3 توضیحاتی ارائه نمود.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، مسعود درستی درباره ی نبود هواکش های میان تونلی در خطوط ۳ و ۴ متروی تهران توضیح داد: برخی از خطوط مترو [نظیر ۳ و ۴] که طی سال هاست درحال بهره برداری هستند، با نواقصی مواجهند.
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری مترو تهران و حومه افزود: اغلب نحوه تحویل سازه های مترو به گونه ایست که بخش مورد استفاده مردم نظیر سالن بلیت، سکو، پله برقی و... در اولویت تکمیل قرار می گیرد و باقی سازه هایی که خیلی در معرض دید مردم و رفت و آمد نیستند، در گام دوم تکمیل قرار می گیرند.
درستی تاکید کرد: این روند در همه جا درست نیست، چونکه هم اکنون در خط ۳ پایانه وجود ندارد. نصب هواکش های میان تونلی هم به طور معمول از همین روند تقلید می کند.
وی ضمن اشتباه خواندن این روند اظهار داشت: هواکش های میان تونلی نقش کلیدی در بهره برداری ایستگاه ها ایفا می کنند. کمبود هواکش های میان تونلی در خط ۳ بسیار ملموس است.
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری مترو تهران و حومه با بیان این که از شروع امسال دو عدد هواکش میان تونلی در خط ۳ نصب شده است، اضافه کرد: خط ۳ متروی تهران در کل نیاز به ۲۷ هواکش میان تونلی دارد که تا حالا ۱۱ عدد آن نصب شده است.
بگفته درستی؛ برنامه ریزی های لازم برای نصب ۱۶ هواکش میان تونلی دیگر در خط ۳ انجام شده است.
بر اساس اعلام سایت شهر، وی با اعلان اینکه بین هر دو ایستگاه، یک هواکش میان تونلی و یک پله فرار وجود دارد، عنوان کرد: البته بین هر دو ایستگاه علاوه بر هواکش های میان تونلی، تجهیزات و تأسیسات تهویه نیز وجود دارد.1401/08/23
11:53:59
5.0 / 5
227
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ