توسط انتشارات جمكران؛

کتاب و توی دروازه به چاپ هشتم رسید

کتاب و توی دروازه به چاپ هشتم رسید

رمان و توی دروازه نوشته عباس سعیدی توسط انتشارات کتاب جمکران به چاپ هشتم رسید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، رمان نوجوان و طنز «و توی دروازه» نوشته عباس سعیدی بتازگی توسط انتشارات کتاب جمکران به چاپ هشتم رسیده است.
در عرصه های قدرت طلبی و تجاوز، جنگ همیشه مخرب و ویرانگر بوده است. در هر جنگی که اتفاق می افتد قربانیان زیادی از کودکان، سالمندان و بیماران درگیر جنگ می شوند، تعداد زیادی بی خانمان شده و تحت تأثیر اثرات مخرب جنگ قرار می گیرند و این لطمه ها تا سال ها همراه آنها باقی می ماند.
هشت سال جنگ تحمیلی قسمتی از تاریخ کشورمان ایران است که گرچه این روی تلخ را دارد اما روی دیگر آن هشت سال ایثار و ایستادگی و مقاومت رزمندگان و مردم غیور ایران است که از جان و مال خود برای دفاع از خاک این مرزوبوم مایه گذشتند. پس نوشتن و گفتن از آن برای کودکان و نوجوانان، هم برای دانستن تاریخ کشورشان و هم برای آشنایی و آمادگی با چنین شرایطی لازم و ضروری می باشد. و شاید زبان طنز بهترین زبان برای انتقال این مفهوم باشد.
«و توی دروازه» رمان نوجوان به قلم «عباس سعیدی» درباره برشی از دفاع مقدس با زبان طنز است. داستانی صمیمی و خواندنی از ماجراهای پسری عزیزدردانه که به جبهه می رود در اولین روزهای حضورش در جبهه در روستایی از خوزستان در محاصره عراقی ها گرفتار می شود و چیزهایی می بیند که حتی خیالش را هم از ذهنش عبور نمی داده است.
از همان لحظه های اول ورود شخصیت اول به جبهه، جنگ روی اصلی خودرا نشان میدهد. جنگی نابرابر بین اهالی یک روستا با سربازان مسلح بعثی. «و توی دروازه» پر از هیجان و تلخی، خیانت، گلوله و تعقیب و گریز است. ترکیب تلخی صحنه های دردناک جنگ با روایت شیرین تجربه ای جدید از داستان های دفاع مقدس را پیش روی مخاطب قرار می دهد.
چاپ هشتم این کتاب با ۱۸۰ صفحه و قیمت ۳۵ هزار تومان عرضه شده است.

1400/11/06
23:36:19
5.0 / 5
298
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ