معاون وزیر ارشاد:

تحول فرهنگی در گرو رجوع به عناصر جوان، انقلابی و خوشفکر است

تحول فرهنگی در گرو رجوع به عناصر جوان، انقلابی و خوشفکر است

به گزارش پرسی بلاگ معاون وزیر ارشاد اظهار داشت: همه باید به سراغ عناصر مؤمن، جوان، انقلابی، خوشفکر و خوش ذوق استانی برویم تا شاهد تحولات جدی فرهنگی باشیم.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، سید محمد هاشمی قبل از ظهر چهارشنبه در مراسم مراسم معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی که در سالن اصلی تئاتر شهر مشهد برگزار شد، در تشریح سیاست جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برنامه ریزی های کلان فرهنگی، بر اهمیت نقش استانها تاکید کرد و اظهار داشت: مسئله محوری در وزارتخانه این است که باید اساس کار در استانها باشد یعنی در هر پروژه و برنامه کلان فرهنگی، باید یک برش مشخص استانی وجود داشته باشد تا شاهد اتفاقات و تحولات خوبی در عرصه فرهنگ و هنر باشیم.
وی، مسئله کادرسازی برای آینده کشور را یکی از مهم ترین ماموریت های تمام نهادهای کشور دانست و افزود: کادرسازی مسئله ای نیست که بتوانیم از آن بسادگی عبور نماییم بلکه یکی از مهم ترین و شاید اهم دغدغه ما باشد و برای این هدف باید کف میدان شروع نماییم.
معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد: تعامل صددرصدی با تمام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و پیگیری مطالبات آنان، باید بعنوان یکی از مهم ترین رویکرد های مدیریتی مدیرکل جدید در خراسان رضوی باشد.
وی افزود: همه ما باید برویم سراغ عناصر مؤمن، جوان، انقلابی، خوشفکر و خوش ذوق استانی و ما در وزارتخانه این خاصیت را در آقای حسین زاده دیدیم، امیدواریم ایشان نیز همین رویه را برای توفیق در کار دنبال کند.
هاشمی تصریح کرد: نخستین انتصاب در میان مدیران کل ارشاد استانها را از خراسان رضوی شروع کردیم و به تحولات جدی فرهنگی در این استان امیدواریم.
گفتنی است؛ در این مراسم که نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعدادی از مدیران و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان حضور داشتند، محمد حسین زاده بعنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی منصوب و حکم خودرا دریافت کرد.


منبع:

1400/08/26
23:05:19
5.0 / 5
559
تگهای خبر: مجلس , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ